Yorumlar

Derecelendirme


Mart 2017
Galina D.

Bu otel tamamen memnun kaldım. Servis ve yardımcı personel çok sevdim. Otel yönetimi bu otel ihtiyacımız olan her şey göz önüne alındığında, özel bir teşekkür etmek istiyorum. Odamız çok büyük ve oldukça rahat. Kahvaltı için çok lezzetli ve resepsiyon iyi ingilizce konuşuyor. Bu otelle ilgili en şaşırtıcı şey otelin yakınındaki metro istasyonuna 3 dakikalık yürüme mesafesi ve size ayrıca, yürüyerek İstiklal Caddesi. otelin yakınında.

Derecelendirme


Ağustos 2016
Pınar C.

Asmalımescit 'in hemen altında, Şişhane metrobüs 100 m mesafede Haliç'e bakan bir otel. .Manzaralı odalardan alırsanız havaya göre değişen Altın Boynuz'u görür, penceresinden sola donerseniz Tarihi Yarımadası ile göz göze gelirsiniz. Muhteşem bir otel . Temiz, güvenli. .samimi. .

Derecelendirme


Haziran 2015
Lale S.

Bu otelde 3 gece kaldım ve bir hafta sonra 2 geceliğine kalmak için tekrar döndüm, o yüzden odalarım farklıydı. İlk odam etrafı çevrili bir bahçeye bakıyordu, bu yüzden manzarası yoktu ama şirin ve sessizdi. Bu, konumu değerlendirirseniz gerçekten bir artı. İkinci odam ise harika manzaralı olup ön taraftaydı ama aşağıdaki işlek caddeden çok gürültü alıyordu. Burada oda ayırt edeceksem, bunu dikkate alırdım. Orada kalanların bir çoğu turla gelenlere benziyor. Resepsiyon çalışanları nazik ve verimli insanlar. Kahvaltılar self-servisti ama böylelikle bekleme olmadı ve çeşit çoktu. Bar çalışanları istenen bir şeyi bırakırlardı ve barda içecek sipariş ettiğimizde uzun süre beklemek zorunda kalırdık. Odaların her ikisi de donanımlı ve iyiydi. Son olarak, oda harika bir pozisyondaydı. Burada kesinlikle yeniden kalırım.

Derecelendirme


Şubat 2012
Sanem D.

Yıllar önce kaldığım bir oteldi.Uzun zaman sonra gelince gerçekten çok şaşırdım.Çok masraf yaptıkları aşikar.Odaları baştan aşağı yenilemişler.Haliç manzaralı odalar zaten enfes.Söylemeden edemeyeceğim ki ön bürodaki Şener Bey'e güleryüzü ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Derecelendirme


Eylül 2011
Sezgin P.

harika bir yer geceleyin bir baska güzel buradan istanbulu ve halic manzarasını izlemek calışanlarıda güler yüzlü,ulasım acısından sorun yok her yer elınızın altında .buradan haşıci izlemek hic bukadar zevkli olmamıştı yemekleri fena deyil siz ne istediğinizi biliyorsanız yemeklere takılmasınız ..halıc manzaralı odaları tercih edersenız keyfini cıkartmıs olursunuz...beklentilerınıze cevap verecek niteliklere sahip bir yer

Yorum BırakınDeğerlendirme: (4/5)

Numaranızı bırakın,
Biz Sizi Arayalım

Başlık

  • Yetişkin Sayısı
  • Çocuk Sayısı
Tamam